Онісьєв оскаржує в суді своє звільнення з поліції за підсумками атестації

Звільнений за підсумками атестації начальник хмельницького міськвідділу поліції Валерій Онісьєв 11 березня подав позов до Хмельницького окружного адміністративного суду з вимогою скасувати наказ про його звільнення за підсумками атестації.

Про він повідомив “Незалежному громадському порталу”.

За його словами, проти нього була незаконно застосована атестація, оскільки на початку листопада 2015 року він був призначений керівником міськвідділу Національної поліції України.

“Відповідно чинного законодавства про національну поліцію, атестація працівників проводиться за умови, коли вони претендують на вищу або нижчу посади чи йдуть на звільнення. Мене ж одразу призначили на керівну посаду в органи поліції”, – вважає Онісьєв.

Він додав, що наказ про його звільнення за підсумками атестації підписав 22 лютого 2016 року т.в.о начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Микола Семенишин.

Як відомо, на Хмельниччині за результатами атестації звільнено 303 працівника поліції, що становить 14,6% від загальної кількості, які брали участь в атестації.

Процес атестації співробітників ГУ Національної поліції у Хмельницькій області розпочався 11 січня 2016 року і тривав до кінця лютого.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Попутного ему ветра в х…..

  2. Уволили незаконно, и на его (и их) место взяли непонятно кого.
    По каким критериям набираются новые кадры? Судя по всему ни по каким.
    И полиция никому не нравится. Черная зловещая форма, напоминающая гитлеровских полицаев, и само название гитлеро-полицайское. Такое ощущение , что над Украиной сгущаются черные тучи – значит будет гроза.
    Ни к добру все это.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.