Хмельницькі піротехніки пройшли курси з використанням сучасного обладнання від Штабу командування ЗС США

Вчора на Навчальному пункті Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області відбулося урочисте закриття першого Навчального курсу з гуманітарного розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Двадцять керівників піротехнічних підрозділів ДСНС з 22 лютого до 11 березня навчалися в експертів із знешкодження вибухонебезпечних предметів Штабу командування Збройних сил США в Європі.

Під час навчання використовувалось сучасне обладнання, що було передане піротехнікам ДСНС Штабом командування Збройних сил США в Європі через Відділ оборонного співробітництва Посольства США в Україні. Передача обладнання відбулася в рамках Програми гуманітарного розмінування.

Обладнання містить у собі засоби індивідуального бронезахисту, сучасні металодетектори для пошуку вибухонебезпечних предметів, комплекти для маркування небезпечних територій, групові та індивідуальні комплекти забезпечення проведення робіт із гуманітарного розмінування.

1

В подальшому відбудуться ще кілька подібних курсів, попередньо у серпні-вересні поточного року, під час яких значно більша увага звертатиметься на практичну роботу.

Після закінчення Навчального курсу слухачі отримали сертифікати про проходження інженерно-саперного курсу І рівня.

2

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.