У Кам’янці-Подільському журналістка допомогла затримати злодія

9 березня місцева журналістка і громадська діячка стала свідком грабежу у громадському транспорті. На жаль, ні потерпіла, ні пасажири вчасно не зорієнтувалися, і злодію вдалося втекти з місця події. Проте журналістка вирішила довести справу до кінця і звернулась із заявою до поліції, дала усі необхідні свідчення і, зокрема, детально описала грабіжника, а потім ще й впізнала його в картотеці так званих кишенькових злодіїв.

Завдяки такій плідній співпраці зі свідком наступного дня 35-річного злодюжку вдалося затримати. Телефон, який він викрав у потерпілої, вилучили. Найближчим часом його повернуть власниці. До речі, чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності і тільки 1 лютого звільнився із місць позбавлення волі.

Зловмиснику вже оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з конфіскацією майна. Наразі його перевіряють на причетність до вчинення аналогічних злочинів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.