Хмельницький отримає стратегічний план розвитку до 2025 року

Сьогодні у Хмельницькій міській раді відбулось перше засідання робочої групи зі стратегічного планування. До жовтня цього року буде розроблено план розвитку міста на період до 2025 року, його затверджуватимуть депутати на сесії.

“Хмельницькому потрібна чітка стратегія. Ми з вами не повинні жити з дня на день і уникати поточних проблем, а намагатись сформулювати план, реалізація якого дасть можливість знайти своє місце на економічній, політичній, культурній та соціальній  картах України”, – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

У робочу групу входить 60 людей, серд яких науковці, експерти, представники бізнесу, молодь, активні громадські організації, представники профільних департаментів і управлінь.

В процесі розробки плану буде проведено декілька опитувань із репрезентативною вибіркою. Мешканці міста та лідери думок розкажуть про найбільші проблеми та свої очікування від стретегії міста. Ці відомості будуть враховані.

Також стратегічний план буде зважати на переваги та передумови, які вже зараз є у нашому місті.

У розробці стратегії для Хмельницького бере участь експерт з планування Володимир Проскурнін. Він зазначив, що стратегія розробляється на період до 2025 року, однак конкретні проекти та їх реалізація будуть розписуватись на трирічний термін.

Окрім того, план буде постійно обговорюватись, доповнюватись та оновлюватись. Після прийняття стратегії на сесії буде створено спеціальну комісію, що стежитиме за її дотриманням та при потребі оперативно коригуватиме написані проекти.

Важливою особливістю є те, що в план не включатимуть проекти та процеси, що дублюватимуть поточну діяльність. Стратегічні плани мають бути скеровані на зміни наявної системи. Наприклад, в план не включатимуть ремонт доріг, оскільки це і так відбувається, проте можуть включити капітальну перебудову транспортних шляхів міста з перевагою для громадського транспорту.

Проскурнін наголосив, що перед прийняттям плану депутатами на сесії міської ради,обов’язково буде проведено масштабне громадське обговорення. Впродовж всього процесу розробки стратегії населення буде інформуватись про перебіг подій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Хто розробник Стратегії?

  2. От тепер зажируємо!

  3. Стратегія – це дуже правильно!

  4. 2025 – 2015 : 5 = 2 – это что, Симчишин рассчитывает на два срока? Смело!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.