АМК заніс до “чорного списку” два ТОВ Хмельниччини, які змовились під час тендера

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Заготівельник» (с. Велика Калинівка, Хмельницький район) та ТОВ «Продлінія» (смт. Війтівці, Волочиський район) на 78,436 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Як повідомляє облвідділення, товариства у березні 2014 року узгодили дії під час проведення Відділом освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації процедури запиту цінових пропозицій щодо закупівлі масла вершкового.

Розслідування засвідчило, що документи, подані у складі пропозицій з конкурсних торгів, товариства готували узгоджено та обмінювалися інформацією при підготовці пропозицій з конкурсних торгів. Крім того, товариства представляла одна уповноважена ними особа.

Переможцем було визнано ТОВ «Продлінія».

Як  повідомлялось раніше, у 2015 році товариства були оштрафовані на 272 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів, під час проведення у березні 2014 року Відділом освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації процедури відкритих торгів щодо закупівлі м’яса та м’ясопродуктів.

Відповідно до чинного законодавства, ТОВ «Заготівельник» та ТОВ «Продлінія» не матимуть права брати участь у державних закупівлях протягом 3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.