Бойовик “ЛНР” з Хмельниччини здався, скориставшись програмою СБУ “На тебе чекають вдома”

На Луганщині в районі села Троїцьке українським правоохоронцям здався бойовик так званої “ЛНР”.

За інформацією СБУ, уродженець міста Славути Хмельницької області у січні 2014 року виїхав до Російської Федерації, де нелегально працював різноробочим на будівництві. У серпні 2015 року він втратив документи і звернувся до російських правоохоронних органів з метою їх відновити.

“Натомість представники спецслужб РФ, погрожуючи ув’язненням, завербували чоловіка. Йому видали довідку на право тимчасового перебування на території РФ, квиток до Ростов-на-Дону та направили до зони військового конфлікту на Донбасі”, – заявляє СБУ.

Після місячного навчання у тренувальному центрі в місті Стаханов на Луганщині бойовик приєднався до одного з угруповань терористичної організації “ЛНР”.З ним було підписано фейковий контракт та обіцяно 15 тисяч рублів щомісячно.

“Через нелюдське ставлення ватажків до підлеглих і невиплату грошей чоловік розчарувався в ідеях “русского міра” та вирішив скористатися програмою Служби безпеки України “На тебе чекають вдома”. Він самовільно, зі зброєю, покинув позиції терористів та перейшов на територію підконтрольну українським підрозділам”, – повідомляє СБУ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.