У Хмельницькому районі оптимізують 16 бібліотек із 49

Про це, зокрема, йшла мова на нараді під керівництвом голови РДА Лесі Коменди з головами об’єднаних територіальних громад та головами сільських рад району, повідомляє сайт району.

Першочергово присутніх ознайомили зі змінами в законодавстві щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування в частині реєстрації місця проживання громадян.

До 4 квітня цього року територіальні органи Державної міграційної служби, житлово-експлуатаційні організації, інші підприємства, установи та організації, які забезпечують ведення картотек з питань реєстрації фізосіб, передають їх відповідним виконавчим органам сільських, селищних, міських рад. Тож для здійснення послуги з реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання починаючи з 4 квітня 2016 року необхідно звертатися до відповідних виконавчих органах сільських, селищної рад.

Серед іншого учасників наради  проінформували й про їхні повноваження щодо управління загальноосвітніми закладами. Також було розглянуто питання оптимізації мережі закладів культури, зокрема, бібліотек, яких у районі діє 49. 16 з них планується оптимізувати у пункти видачі книг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. І так люди тупі, а стануть ще тупішими.

  2. Туда дети не ходят

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.