Порошенко везе нового губернатора Хмельниччини?

12 березня Хмельницький відвідає Президент України Петро Порошенко. Офіційна програма глави держави пов’язана з участю у черговому випуску офіцерів-прикордонників Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького.

Як повідомляють джерела “Незалежного громадського порталу”, Порошенко також має намір представити нового голову Хмельницької облдержадіміністрації. Серед претендентів наші співрозмовники назвали два прізвища: народного депутата України VII скликання від партії “Удар” Олександра Корнійчука і колишнього заступника голови Держкомітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Миколу Приступу.

Фото president.gov.ua

Фото president.gov.ua

Великі шанси посісти губернаторське крісло має все ж таки пан Корнійчук. Його головним лобістом виступає перший заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук.

Що стосується кандидатури Приступи, то Микола Іванович у коментарі НГП підтвердив, що його документи близько року лежать в АП. Однак на сьогодні Приступа нічого не знає про своє ймовірне призначення на посаду голови ОДА.

Довідка НГП. Президент України Петро Порошенко 18 грудня 2015 року звільнив з поста голови Хмельницької облдержадміністрації Михайла Загородного, якого 27 листопада його було обрано головою Хмельницької обласної ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 62

 1. У нас все вирішує політичний розклад. Тому ніяких конкурсів на посаду губернатора немає. Є команда Президента. До Президента мають доступ політичні еліти, які входять до його кола. А це гвоздьов, мельник, гладуняк, старі нашоукраінці, герега… Кожен має свою кандидатуру – островську, буханевича, хавронюка, галину герегу, приступу… Корнійчук серед цих усіх не найгірший варіант. А десь і найкращий. Патріот, господарник, в корупціі теж важко звинуватити, як і в якомусь рєшалові та договорняках, має свою принципову позицію. І буде залежати лише від адміністраціі президента, а не від господарів, які виступатимуть посередниками.

  • Ви з глузду з’їхали? Кооней тупий. з нього господарник як з гівна куля. Чим він в свому житті керував? двома кабаками в Старконі. Куди кутиться світ. Вже область пережила ганьбу з Прусом. На весь світ. Зараз Процюк мочить перли. Таке враження ніби з Хмельниччини зробили полігон для знущання.

   • Ну, він ще й взводом армійським керував… І кабаками не він керує, а дружина. У нього сільськогосподарський бізнес. Просто ви погпно людину знаєте, а вже ярлики вішаєте

   • Пережили Симчишина, і цього переживемо.

  • МАРИНА…. ЯК НЕ ЗАМІШАНИЙ….!!!! А ГРОШІ ЗА ВИБОРИ 2012 КУДИ ПОДІЛИСЯ—ЗА СЛОВАМИ ГАЛИНИ ГУЛКО –КИЇВ ГРОШІ ВИПЛАТИВ…. А КОРНІЙЧУК ТА Ко тупо не віддали зароблене сотням людей…. про принципову позицію краще помовчіть…. та ви напевно НЕЛЯ а не МАРИНА…. І ЗАРАЗ ВІДПРАЦЬОВУЄТЕ СВОЮ ЗАРПЛАТУ…. ТРЕБА Ж КУПУ ДІТЕЙ КОРМИТИ…. ЦІКАВО —–ЯК ВИ УМУДРИЛИСЯ БУТИ ОДИНОКОЮ БАГАТОДІТНОЮ МАМОЮ…МАБУТЬ ТАКА Ж ХИТРА ЯК БОС….

 2. нарешті Хмельниччина отримає справжнього керівника!!!

 3. Корнійчук прогресивна людина та справжній керівник,який не буде іти на поводу ні у кого.Я думаю,що він швидко наведе лад у області!!!!

  • Вже Льонька Прус навів. Перестаньте розказувати тут анекдоти. Можеш хоть 100 однакових коментарів під різними іменами написати, це нічого не змінить.

   • А ніхто нічого і не намагався змінювати. Кожен з нас залишиться при своїй думці. Якщо для вас краща кандидатура Галина Герега, Микола Приступа чи Олександр Буханевич – то ваше право. У нас свобода думки і висловлювань

  • БОЖЕ ЗБАВ ОБЛАСТЬ ВІД ТАКОГО КЕРІВНИКА…..МУ -МУ…

 4. Повністю погоджуюсь з тим, що Корнійчук – найкращий варіант. Він справді освічена достойна людина, яка крокує в ногу з часом. Хочеться вірити, що в області лад наведеться саме з таким керівником. В кожного, звичайно, своя думка, але мені здається,що робітника з поля на високі керівні посади всеодно ніхто не поставить. Тому і краще брати тих, в кого є досвід керівництва. Успішно керував рестораном кажете? Ну от і добре. Значить, навики гарного управлінця в нього є!

 5. Не розумію, чому стільки негативних коментарів саме стосовно Корнійчука, який брав дієву участь у Революції Гідності. Напевне, комусь тут на місці таке призначення дуже не вигідне.

 6. Завтра ніякого призначення не буде,заспокойтися поливати брудом один одного та Корнійчука,диванна гвардія.

 7. не вигідне загородному бо йому час уйти

 8. да цей загородний давна уже все протратив

 9. корнійчук – ЗА!

 10. гавно

 11. Підтримаю Корнійчука.

 12. президента теж можливо не буде
  як призначення не буде? це що інформаційний закид?? якщо не буде то хтось випередив лобістів які хочуть свого главу ОДА

 13. Нехай Загородній через Процюка і далі керує

 14. Стебло загралась,тихо всралась,Корней,Свиня,крутить його дружина . Хоче бути первою!

 15. ага симчишин організував напад на пруса а гончар може хоче бути губером і тепер статєйкі кидають.

 16. Звезда в Шоцi!

 17. Может он и му му, не знаю, но “Транзит” лучший кабак в Старконе уже лет 15.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.