На Білогірщині прокуратура виявила незаконно приватизованих 56 га земель

Білогірським відділом Старокостянтинівської місцевої прокуратури під час вивчення документів про надання у власність громадянам земельних ділянок виявлено факт службового підроблення 56 га земель.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, службові особи районної державної адміністрації у жовтні 2012 року внесли неправдиві відомості до розпорядження, яким надано дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок за межами населеного пункту, а також до списку громадян, які отримали такий дозвіл.

Згодом, на підставі цього підробленого документа, 29 особам зареєстровано право власності на землі загальною площею майже 56 га та вартістю 1,7 мільйона гривень.

За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань прокуратурою внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Досудове розслідування доручено місцевому відділенню поліції.

Наразі у межах представницьких повноважень прокуратурою готуються 29 позовів про визнання недійсними свідоцтв про право власності, скасування рішень про державну реєстрацію та повернення державі незаконно приватизованих земельних ділянок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.