Кам’янець-Подільська міськрада перевірить, як витрачаються кошти на профтехосвіту

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич підписав розпорядження про створення комісії з перевірки використання коштів виділених міською радою Державному навчальному закладу «Подільський центр професійно-технічної освіти».

Відповідний документ оприлюднене на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради.

В коментарі НГП керуюча справами Кам’янець-Подільської міської ради Яна Мельничук пояснила, що тимчасова комісія перевірить фактичну кількість викладачів та студентів, нарахування заробітної плати і стипендії, використання коштів на харчування дітям-сиротам. Комісія працюватиме до 18 березня.

Нагадаємо, що 23 лютого понад 200 студентів та викладачів ДНЗ пікетували міськраду з вимогою включити фінансування ПТУ у міський бюджет. 29 лютого депутати Кам’янець-Подільської міської ради направили звернення до Кабінету Міністрів України і Хмельницької обласної раді щодо врегулювання фінансового утримання професійно-технічної освіти.

Наступним своїми рішенням міськрада таки виділила кошти на погашення двомісячної заборгованості зі стипендій, харчуванні дітей та заробітної плати для викладачів ПТУ. Загалом, на ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» виділено 1 млн. 174 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.