Суд підтвердив, що хмельницька фірма незаконно проводила роботи у пам’ятці архітектури XIX ст (Виправлено)

Хмельницький окружний адміністративний суд підтвердив правомірність дій Держархбудінспекції щодо накладення штрафу у розмірі 509 тис. грн за порушення вимог містобудівного законодавства під час виконання будівельних робіт на вул. Проскурівська, 15, що Хмельницькому.

Про це НГП повідомили у прес-службі ДАБІ.

Під час проведення позапланової перевірки Управління ДАБІ у Хмельницькій області виявило, що за вказаною адресою забудовник без отримання дозволу на виконання будівельних робіт розпочав роботи з демонтажу несучих конструкцій в будівлі, яка є об’єктом культурної спадщини та віднесена до IV категорії складності.

За результатами перевірки замовнику Управлінням надано припис про усунення порушення вимог законодавства, припис про зупинення робіт та винесено постанову про накладення штрафу на 509 тис. грн.

Як уточнили НГП в Управлінні ДАБІ у Хмельницькій області, мова йде про підвальне приміщення на вул. Проскурівська, 15. Тут роботи здійснювало хмельницьке ТОВ “НРС Україна”.

За даними відритих реєстрів, власником ТОВ “НРС Україна” є місцева мешканка Ольга Моцна. Директором зазначається Ірина Гакало. Моцна і Гакало є також співзасновниками підприємства “Комплекс Поділля”.

Крім того, у Хмельницькому подружжя Валентина та Ірини Гакалів більше відоме, як власники торгової марки «Насолода». Валентин Гакало був депутатом Хмельницької міської ради.

Згідно з наказом начальника управління культури, туризму і курортів Хмельницької ОДА від 15 вересня 2010 року №242, будівля на вул. Проскурівська, 15  входить до Переліку виявлених об’єктів архітектури та містобудування. У кінці XIX століття на цьому місці розміщувався ресторан “Слон” (мур.).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. То хто ж з бувших депутатів конкретно винен – Гакало чи Кіперман, або обидва? А головне, чи довго простоїть тепер цей будинок, в якому, доречі, під час зйомок фільму “Щорс” проживав О.Довженко? Тоді у вікно номеру, де він мешкав, стріляли … з револьверу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.