ВР планує призначити позачергові вибори сільського голови на Ізяславщині

У Верховній Раді зареєстрований проект Постанови про призначення позачергових виборів Завадинецького сільського голови (Завадинецька сільська рада Ізяславського району).

У пояснювальній записці сказано, що на чергових виборах 25 жовтня 2015 року Завадинецьким сільським головою був обраний Савков Володимир Миколайович. А вже 3 листопада Савков В. М. звернувся з особистою заявою до Завадинецької сільської ради про складання ним повноважень сільського голови за власним бажанням.

Завадинецька сільська рада задовольнила заяву сільського голови і водночас порушила перед Верховною Радою України клопотання про призначення позачергових виборів Завадинецького сільського голови.

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування погодився з пропозиціями Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України щодо позитивного вирішення цього питання і вважає за доцільне призначити позачергові вибори Завадинецького сільського голови.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Дядько поняв що попав…..!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.