У Хмельницькій ОДА запровадили пропускний режим

Перший заступник голови облдержадміністрації Василь Процюк затвердив Правила пропускного режиму до адміністративних примі­щень, які перебувають у користуванні Хмельницької обласної державної адмі­ністрації.

Про це зазначено у його розпорядженні від 3 березня.

Відповідно до правил пропускного режиму, у Хмельницькій ОДА працює два контрольно-пропускних пункти: КПП-1 – розміщено на першому поверсі об’єкта біля центрального входу, що виходить на майдан Незалежності; КПП-2 – господарський вхід у внутрішній двір об’єкта, обладнаний авто­матичними розсувними воротами, що виходить на вулицю Старобульварну.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Окремо для держслужбовців визначений час перебування в облдержадміністрації: у робочі дні з 07.30 до 21.00, а у разі необхідності – у будь-який час доби у робочі, святкові та вихідні дні.

Пропуск здійснюється у робочі дні з 09.00-13.00 та з 14.00-18.00 за уз­годженням з працівниками апарату та структурних підрозділів облдержадмі­ністрації, що розташовані на території об’єкта, які забезпечують супровід та контроль за переміщенням цих осіб протягом усього часу перебування на об’єкті.

Суворіше планують перевіряти “іногородних” осіб. Зокрема, особи, які залучаються до участі в засіданнях колегії, нарадах та інших заходах, проходять на об’єкт за списками, що складаються в алфавітному порядку із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади і місця роботи.

Списки готуються структурними підрозділами апарату чи облдержадмі­ністрації, які є організаторами заходів, та затверджуються головою або заступником голови облдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

Іноземні делегації, іноземці та особи без громадянства перебувають та переміщуються на об’єкті лише у супроводі відповідальних за прийом іно­земців працівників.

У разі проведення прес-конференцій, брифінгів тощо представників за­собів масової інформації зустрічає працівник управління інформаційної діяль­ності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації на КПП-1, КПП-2 та супроводжує їх до місця проведення заходів. В інших випадках пропуск представників засобів масової інформації здійснюється за загальними пра­вилами.

Що стосується в’їзду транспортних засобів у внутрішній двір облдержадміністрації, то тут також діятимуть певні обмеження. Безперешкодно дозволяється заїжджати на територію авто­мобілям, які забезпечують діяльність керівництва облдержадміністрації.

Такою ж перевагою наділені автомобілі швидкої допомоги, пожежної охорони та комунальних служб, що пропускаються на територію адміністрації безпере­шкодно.

Автомобілі інших підприємств, установ та організацій, працівників апа­рату, структурних підрозділів облдержадміністрації в’їжджають на територію внутрішнього двору об’єкта лише у разі виробничої необхідності з дозволу керівництва облдержадміністрації за відповідними списками.

Як писав НГП, з 1 березня цього року охорону приміщень обласної влади здійснюють солдати військової частини 3053 Національної гвардії України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. хай живе відкрита влада.

  • Хлопці навіщо так нервувати. в адміістрцю ходжу десь раз на тиждень, пускають, все нормально. Спитав нацгвардійся де управління фінансів, мені без проблем показали. А от ви зайдіть в прокуратуру чи міліцію. от там дійно відкрита влада.

  • Історична паралель: У 1934-му році в будівлі обкому партії більшовиків у Ленінграді теж був перепускний режим. Але … все рівно Кірова вбили.

 2. Ядуха тоже не всіх хтів пускать свого часу… але ото тільки більше у двір машини “чужі” не їхали… а тут просто САМА ВІДКРИТІСТЬ, САМЕ ЖИТТЯ ПО-НОВОМУ!!!

 3. пропускний режим? оце то миздобули

 4. бояться

 5. Нормуль…шо за ху?

 6. Здобули кастрюлєголові))) Попереду прозріння

  • скоро буде новий голова ОДА …. Корнійчук Олександр Олександрович…. Напевно цей пропускний режим для нього…. боїться щоб екс -працівники штабів “УДАРу” не прийшли вимагати гроші за вибори 2012…. а то як зберуться агітатори… спостерігачі (20 чол лише по місту ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ) …..ТО МІСЦЯ МАЛО БУДЕ В ОДА….

 7. Ееее, а як він це запровадив?????? Адже це приміщення власність Хмельницької обласної ради, вони лише його орендують, і в оренді не знаходиться перший і другий поверх правого крила і сесійна зала, плюс зала для нарад в лівому крилі, він не мав законного права таке запроваджувати, адже це прирогатива Загороднього.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.