Майже півмільярда гривень податків надійшло цього року до місцевих бюджетів Хмельниччини

Цього року до місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло  446,6 мільйона гривень, що на  69,3% більше у порівнянні з минулорічним результатом.

Основним джерелом надходження до скарбниць територіальних громад  став податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 242 мільйони гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року забезпечено його приріст на 78 %, або на 106,3 мільйона  гривень.

Суттєво доповнила фінансовий стан громад Хмельниччини сплата податку на майно, платежі від якого склали 69,3 мільйона гривень. Це становить 57 % від попереднього року, що у грошовому еквіваленті склало 25,2 мільйона гривень.

Платники єдиного податку додали до місцевого бюджету 77,2 мільйона гривень, що більше від аналогічного  періоду попереднього року на 43%, або на 23,3 мільйона гривень.

Ще одним важливим складником наповнення бюджетів територіальних громад став акцизний податок з роздрібного продажу, загальна сума якого склала 39,3 мільйонів. Це в рази більше у порівнянні з минулорічним показником, а відповідно до двох місяців 2016 року встановлене завдання перевиконано на 6 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.