У Нетішині встановлять 83 прилади обліку теплової енергії

Роботи з їхнього встановлення розпочнуться одразу після завершення нинішнього опалювального сезону. Про це повідомив офіційний сайт міста. Згідно з рішенням Нетішинської міської ради, ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»  у липні минулого року отримала дозвіл на оснащення приладами комерційного обліку теплової енергії, холодної та гарячої води багатоквартирних житлових будинків міста. Водночас був затверджений перелік будинків.

За інформацією начальника комунального господарства ВП «ХАЕС» Сергія Сніщука, за результатами проведених торгів вже придбана та доставлена до Нетішина перша партія приладів – 83 комплекти. Їх виготовило ТОВ «Семпал Ко Лтд» (м. Київ). Загалом централізоване опалення у місті має 101 будинок (це – 121 вузол обліку).

Активна фаза розпочнеться  після того, як у Нетішині закінчиться опалювальний сезон 2015-2016 року. Наразі йдеться про встановлення у багатоквартирних будинках приладів обліку теплової енергії.

У Нетішині виробником і постачальником теплової енергії є ВП «ХАЕС» та його комунальне господарство, які займають монопольне становище на ринку цих послуг. Минулоріч була прийнята Інвестиційна програма у сфері теплопостачання ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом». Міська влада направляла звернення на адресу керівників уряду України та Енергоатому, щоб якомога швидше у план ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2016 рік було включене фінансування відповідної інвестиційної програми, у тому числі – щодо виконання робіт зі встановлення приладів обліку теплової енергії, холодної та гарячої води на вводах мереж у багатоквартирні житлові будинки міста.

До речі, за власні кошти мешканців на початок лютого відповідними засобами обліку оснащені 10 багатоквартирних будинків.

На часі проведення засідання конкурсної комісії, де буде обрано надавача послуг зі встановлення приладів комерційного обліку теплової енергії у місті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.