У Хмельницькому під пам’ятником Шевченка мітингували на підтримку Надії Савченко

Сьогодні у Хмельницькому відзначають 202 річницю Дня народження Тараса Шевченка. Традиційно з самого ранку біля пам’ятника Кобзареві покладали квіти. Близько 200 людей зібрались аби вшанувати великого українського поета. В заході брав участь міський голова Олександр Симчишин та голова обласної ради Михайло Загородний.

1

Також група людей принесла з собою плакати аби висловили підтримку українській льотчиці Надії Савченко:

“Вона боролась за те, щоб захистити свою країну. Тепер перед Надією Савченко новий бій у ролі російської ув’язненої. Увесь світ став на захист полоненої та вимагає її негайного звільнення”.

2

Цей неполітичний захід відбувався за традиційним сценарієм, що з року в рік практично не змінюється. Окрім українських прапорів перед пам’ятником Кобзареві майоріли також прапори ВО “Свобода”.

3

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. не зрозуміло навіщо ВО “Свобода” на офіційний та аполітичний захід привела активістів з прапорами… більше того до акції з Савченко вони жодного відношення не мають…

  2. Що тут коментувати, прочли свободівці про НЕ ПОЛІТИЧНУ акцію в підтримку Надії Савченко у ФБ і прийшли долучитися з 20 прапорами!!! Ні стида, ні сорому, на кожного наступлят заради пиару

    • Гниди вони

    • свободівці на всі заходи ходять з прапорами, навіщо з цього робити проблему? люди взимку ходять в шапці, а свободвці кругом з прапорами, хай собі ходять.

      • Вот так все просто)) ходят то ходят. а в туалет тоже ? или там нет никого, то и светится нет смысла.

  3. чергова спроба хмельницької Свободи на російські гроши попіаритися,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.