У Симчишина відзвітували, скільки роздали земель за 2011-2015 роки під індивідуальну забудову

За 2011-2015 роки управління земельних ресурсів та земельної реформи Хмельницької міськради роздало 300 ділянок під індивідуальну забудову у новому мікрорайоні біля садівничого кооперативу “Лідія” (3,5 км від вул. Купріна, що у мікрорайоні Дубове).

Про це у відповіді на інформаційний запит повідомив начальник управління Сергій Самишкін, зазначається у проекті «Доступ до правди».

Також 230 земельних ділянок було поділено у мікрорайоні Лезневе (у районі вулиці Гонти і Стельмаха). У 2015 році розпочато розподіл 287 земельних ділянок в масиві індивідальної житлової забудови “Мрія” (мікрорайон Дубове).

Самишкін пояснив, що надання громадянам земельних ділянок у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на території Хмельницького здійснюється, відповідно до живої черги, яку формує його управління.

Разом з тим, посадовець констатував, що у місті не проводиться інвентаризація земель через відсутність бюджетного фінансування.

zemlia

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.