Хмельницький освітянин дав пораду батькам, як подолати корупцію у школах і дитсадках

Начальник управління освіти Хмельницької міськради Роман Миколаїв дав пораду батькам, як подолати корупцію у школах і дитсадках.

“Шановні батьки, пора вирішити,ви розуміні чи красиві. Я про те, що корупційні схеми можна подолати тільки тоді коли ви самі забажаєте їх подолати. Візьміть собі на замітку: не дозволяйте ні в садочках, ні в школах рух коштів готівкою. Тільки і виключно через рахунки шкіл чи рахунок централізованої бухгалтерії нашого управління. Так, це треба буде йти в банк і робити оплати через банк. Та, в цьому випадку Ви будете напевно знати, що ваші кошти ніякий посадовець собі в кишеню не покладе”, – написав він на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Крім того, Миколаїв виступив за автономію для навчальних закладів міста, але “після того, як буде збудоване громадянське суспільство”.

mukolaiv

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. На Уряді презентували концепцію створення опорних шкіл.
  Навіщо потрібні опорні школи, основні принципи організації? Міністерство освіти та науки України спробувало в короткій презентації представити ці та інші роз’яснення.
  http://decentralization.gov.ua/news/item/id/1654

 2. зрозуміло!!! Йому гроші налом не нести

  • гімназія№2 – 400 грн в рік на фонд школи (стільки ж – фонд класу). В Класі 32 учні. В середньому 12 тис грн з класу, разом з школи – мінімум 250 тисяч. Скільки там шкіл в місті?… пан Романів, а не дуже круто, якщо всі ці мільйони будуть йти через цетралізовану бухгалтерію? І ще – якій банк порадите, щоб всі ці внесочки робити?

 3. Бозе-бозе… ну шо ж Ви, пане Романе, безграмотний-то такий?…. ну, блін, діти будуть Ваш пост читати, а там тільки пунктуаційний помилок більше десятка. Ну як Вам не соромно??? розчарували Ви мене(

  • таки да) лист цього горе-освітянина написаний мовою древніх рідновірів, які мешкали в диких хащах подільських лісів на берегах Гіпаніса))) тіпа українською, але з жахливими русизмами, складнодурними реченнями))) про національну свідомість заговорив))) блін, мову б національну краще вивчив)))

 4. “Шановні батьки, пора вирішити, ви розумні чи красиві” – ПАНЕ ПЕДАГОГ!!!! це що за тон такий “анєкдотічєскій”? Я з вами свиней не пасла. І прошу до мене, як до мами двох школярів, мешканки міста, яка сплачує податки на вашу зарплату, звертатися з повагою, а не як до героїні анекдоту. Фільтруйте базар, якщо вам так буде зрозуміліше. І стосовно коштів, які збирають в школах. Зрозумійте, що цих поборів не повинно бути ні готівкою, ні безготівкових. Забезпечте, нарешті, шкільних прибиральниць ганчірками і побутовою хімією!

 5. Таке враження, що у міського голови та всіх новопризначених керівників у дитячих медичних картках світився діагноз ЗПР… З таким рівнем знань граматики, виникає питання: Ви, пане Миколаїв, скільки класів закінчили чи Ви принесли свій буквар в жертву богові вогню?

 6. Так,цікаві у нового
  освітянина “короткі враження”. І стиль написання цікавий. Щось мені якось…

 7. Такого неграмотного ще не було… Така зневага до батьків, що фактично утримують школи… Куди це все котиться?

 8. Які ж всі коректори! Як всі хочуть десь знайти помилку чи неправильне слово і показати свою грамотність, сидячи пр той бік екрануі! майже 4 місяці освіта була без керівництва, 4 місяці шукали начальника, бо всім кому пропонували до цю посаду – просто відмовлялися, знаючи, яке це багно… (доречі попередній керівник, також не ас, єдине, що взагалі не цікавився освітою і тоді була така собі “анархія” в навчальних закаладах).
  Дай Боже, щоб пунктуація була основним його недоліком, чого і Вам бажаю.

  • Шановний ЯЯЯ, з вашого коментаря можна зрозуміти, що не було бажаючих очолити управління освіти. Так давайте будемо чесними, кандидатури були, але вони не задовольняли мера, тому що не є членами “Свободи” і її прихильниками. У випадку з цим горе-начальником все зрозумило, визнайте це призначення – помилка, але хто ж про це думає. Мееру треба що б очильники міста забеспечили йому алдмінресурс на майбутніх виборах. Бо він (з його ж слів) збирається господарювати мінімум 10 років.

 9. Ось вам і самосвідомість… Жоден не спромігся виставити офіційний коментар без приховувань…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.