Симчишин визнав, що за 100 днів роботи не зумів запустити управління з питань архібудконтролю

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин визнав, що за 100 днів роботи на займаній посаді не зумів запустити управліня з питань архітектурно-будівельного контролю.

Про це він сказав в інтерв’ю ТРК “Місто”.

“Нашою проміжною невдачею та недопрацюванням є те, що поки не вдалося запустити в роботу управліня з питань архітектурно-будівельного контролю. І це суттєво перешкоджає боротися з незаконними забудовами у місті”, – сказав градоначальник.

Разом з тим, Симчишин похвалився, що у мікрорайоні Ракове місцева влада зупинила незаконне будівництво, а проти забудовника ПП “Ультрасерсвіс” подала позов на знесення багатоповерхової споруди на вул. Нижня Берегова, 2/4Б (поблизу річки Південний Буг).

Мер також констатував, що на сьогодні діє недостатня база містобудівної документації, яка повинна регулювати міську забудову. Тому найближчої сесії міськради депутатам запропонують ухвати зміни до детального плану забудови Хмельницького, відкорегувати Генеральний план та упоряднувати План озеленення міста.

Як відомо, на сесії 26 серпня 2015 року утворено управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськради зі штатом 6 працівників. Через місяць сесія міськради затвердила Положення про це управління.

5 листопада 2015 року міськрада оголосила конкурс на заміщення вакантних посад головного юрисконсульта, головних спеціалістів – головних державних інспекторів та головного спеціаліста управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю. Натомість на конкурс подала документи одна людина, і то не з’явилася на іспит.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 29

 1. “Мер також констатував, що на сьогодні діє недостатня база містобудівної документації, яка повинна регулювати міську забудову. Тому найближчої сесії міськради депутатам запропонують ухвати зміни до детального плану забудови Хмельницького, відкорегувати Генеральний план та упоряднувати План озеленення міста.” – основою прийняття рішення про будівництво, має стати надання інформації про джерело його фінансування…

  • Коли ж перестануть лізти в те, в чому зовсім не розуміються, та “з розумним виглядом” морочити при цьому людям …, усілякі такі “констатери” та їм подібні?
   Пояснюю особливо обдарованним (тим, хто на бронепотязі..):
   – У нас достатня “база містобудівної документації” (що це таке?). Просто необхідно її дотримуватися.
   – Вимоги щодо того, що “основою прийняття рішення про будівництво, має стати надання інформації про джерело його фінансування”, в чинному законодавстві не існує.

 2. А де вдалося щось змінити на краще?

 3. Визнати помилки можуть тільки сильні лідери. Першими 100 днями Симчишина задоволений більше, ніж надіявся.

  • При чому тут Симчишин? Самовбивць немає. Ще раз пояснюю: На даний час у нас в місті (і на всій Україні також) переважна більшість об’єктів житлового та іншого призначення споруджується з суттєвими порушеннями, як технічними, так і юридичними. Тобто, будівництво цих об’єктів необхідно або зупиняти (призупиняти), або (переважну більшість з переважної більшості) взагалі розбирати. А тільки в нашому місті вкладені були (в сучасних цінах) мілліарди грн… За це не тільки вб’ють, а і взагалі…

 4. Я так скажу шановні, за 100 днів нічого на краще немає, в місті чисто як і було все працює, хоча ні, є одне напрацювання мера на благо мешканців міста, проїзд збільшив в маршрутках до 3,50 грн., ОТ МОЛОДЕЦЬ. Дбає про незахищене населення. Чи Дядьку СЕМ це зробив, щоб до тебе перевізники не ходили? РОЗУМАШКА, І що ти казав що за три місяці ти зробив якесь відстеження по перевізниках? Да не пи-ди, твої члени яких набрав в економіку і в інші управління дують в твою дудку. ГАНЬБА тобі!!!!! Ти не господарник!!!!!! Ти вчитель!!!! І Іди дітей вчи, а не містом керуй!!! Це не твое. І що ти кажеш що багато людей прийняв на прийомах? Що ніхто так раніше не робив. Слухай, будь правдивий і до тебе не мало приймали, а ти тільки піаришся. Ти не мер!!!!!!!

  • Пока виден просто процесс. в административном аппарате кадровые пертурбации вызванные сменой власти в городе, в хозяйственной части тоже: и дворник утром метет, днем врач лечит а учитель учит.. Если по простому, то Симчишин только продолжает “осваиваться” во власти в городе . И наверное он не раз брался за голову и думал “это пиз..ц,

 5. Шановний мер, слухав Ваше інтервью на телебаченні, щось гарно дзвониш, і іноземни делегації і так далі, а що до тебе ніхто не приїджав в наше місто? А те що незадоволений окремим своїми членами яких взяв на роботу, то це точно! Вони не професіонали своєї справи і цим все сказано.

 6. Там одна Галя чого вартує,розумна,гарна,не дай Бог!

 7. Ну добре прийняв ти 2 чи 2,5 тис. людей. А скільки питань їх вирішено, чого не офішуєш???? Мабуть це так цифра, а питання їхня ж не вирішені????? Чого не кажете скільки з 2,5 тис. звернень питання вирішені????? Це просто гра на слухача, а конкретики немає!!!

 8. Ну по телекук виступив, а де звіт в ЗМІ чи школі мистецтв, щодо конкретних справ. По телеку це піз-шь. А людям є конкретно що сказати???? Так в словоблудії і пройде твое подальша робота. Одним словом ПІЗ—БОЛ!!!!

 9. Дітей в школі стали краще годувати. Це правда.

 10. Перезавантаження потребує і управління ЖКГ. Ця структура зібрала в своїх стінах людей які займаються “перерозподілом” грошей міського бюджету на комунальні потреби. Підписи начальників відділів і заступників на документах мають свою ціну а не тільки підтверджують виконання робіт.
  Так що роботи в команди міського голови досить не на одних 100 днів.

 11. Як на 100 днів, то зробили багато. Зимою таксисти говорили, що місто так добре не чистили ніколи. І прибирають щодня.

  • во первых снега было с гулькин..нос)) Во вторых, он быстро растаял, и все мочили ноги, это факт. Во третьих … нах ты пиз..ш!! тебе за это Сем платит? Ни чем ни лучше, и не хуже прошли эти сто дней. Если бы не кадровые назначения, то никто не заметил бы что мер новый. А эта доступность.. позвонил сделали)) это фигня, пиар, и если она есть тогда мер должен стать начальником жека

 12. Влада стала набагато доступнішою. На сайті Відкрите місто написав їм про проблемі і через два дні вирішили. Раніше цілий рік посилали то на один, то на інший номер телефону.
  Головне, щоб не скурвилися. І працювали завжди як перші 100 днів.

  • Я написав два місяця тому – ніц не рішають. Навіть близько не видно початку того рішення

   • дурню, Відкрите місто працює з 1 березня в тестовому режимі.

    • Що з того. раніше так само була інформація про бюджет, зараз тільки розмалювали )) Для лопухів це круто))

 13. якщо зроблять інспекцію по будівництву, зможуть вирішувати питання по незаконних забудовах краще.
  В загальному за перші 100 днів робота добра і помітна. Так тримати.

 14. а чому міська рада не береться за ПАРАДІЗ ФО ЛАЙФ….. – зрозуміло що лобіює інтереси одного з депутатів…..

 15. не знаю як кому, а мені робота сподобалася. Тримайте той темп який є і все вийде.

 16. Що у нас з Василишиним? Скоро розсипеться,чи його братан все зробив?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.