Один із учасників смертельного ДТП у Кам’янці-Подільському продовжує добиватися статусу “потерпілий”

Один із учасників смертельного ДТП у Кам’янці-Подільському Ярослав Крочак, внаслідок якого загинуло троє осіб, не втрачає надії перекваліфікуватися у кримінальній справі на потерпілого.

Відповідна ухвала розміщена на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Адвокат екс-депутата Кам’янець-Подільської міської ради не вперше намагається визнати свого підзахисного потерпілим: відразу після ДТП він звернувся до слідчого  з відповідним клопотанням, однак 30 листопада винесено постанову про відмову в його задоволенні. 29 грудня 2015 року Світлана Данькова ухвалою слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду скасувала постанову слідчого.

Натомість 1 лютого цього року слідчим СВ розслідування ДТП СУ УМВС України в Хмельницькій області повторно винесена постанова про відмову в задоволенні клопотання адвоката Ярослава Крочака. Остання ухвала Хмельницького міськрайонного суду (суддя Бурка Світлана Володимирівна) – знову скасувати постанову слідчого.

Згідно висновку експерта від 20.01.16 р., пан Крочак внаслідок ДТП отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, дифузно-аксональної травми головного мозку, синяка в середньому відділі тім’яно-потиличної ділянки, синяка на передньо-внутрішній поверхні стегна. Також суддя «придерлась» до неналежного оформлення слідчим мотивувальної частини постанови.

«Наведені обставини дають підстави слідчому судді для скасування постанови слідчого» про відмову у визнанні потерпілим Ярослава Крочака. Відповідно вимог ст. 307, 309 КПК України ухвала слідчого суді за результатами розгляду скарги апеляційному оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що 17 листопада 2015 року неподалік гіпермаркету «Епіцентр» у Кам’янці-Подільському сталася жахлива ДТП, в результаті якої загинуло 3 осіб, ще 3 людей госпіталізували. Відбулось зіткнення вантажного Мерседеса та автомобіля Тойота «Land Cruiser», який зніс автобусну зупинку, де знаходились загиблі.

За неофіційною інформацією правила дорожнього руху порушили обидва учасники аварії: вантажний Мерседес не пропустив «Тойоту», а водій останньої їхав на великій швидкості. За кермом Тойоти «Land Cruiser» перебував екс-депутат Кам’янець-Подільської міської ради Ярослав Крочак.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.