Хмельничани зібрали підписи, щоб влада оновила зупинки

Ще одна петиція набрала необхідні 500 голосів – цього разу хмельничани просять у влади встановити у місті оновлені зупинки громадського транспорту. Автор петиції Остап Волошин наголошує, що зупинки мають бути витримані в одному стилі, а дизайн має бути узгоджений з хмельничанами.

“Також оновлені зупинки мають містити схему руху громадського транспорту, цифрове табло з інформацією про час прибуття найближчого тролейбуса/автобуса, урну для сміття”, – йдеться у петиції.

zupunku

Це вже дев’ята петиція до хмельницької міської ради, що набрала необхідну кількість голосів.

На три петиції вже є відповіді. Так на найближчу сесію міської ради, 16 березня виноситься проект рішення про перейменування одного з скверів міста на честь Кузьми Скрябіна.

Також управління екології та контролю за благоустроєм міста у відповідь на петицію про очистку та реставрацію річки Плоскої пообіцяло у 2016 році виготовити проектно-кошторисну документацію на виконання цих робіт.

Петиція про побудову сміттєпереробного заводу продовжувала набирати голоси навіть після необхідних 500. Станом на 4 березня цю петицію підписало вже 690 хмельничан. У відповіді міська рада зазначає, що “зараз активно працює над пошуком інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу у місті”.

Крім цього, місто Хмельницький є учасником Національного проекту “Чисте місто”, в рамках якого ведуться переговори з метою вирішення питання щодо будівництва сміттєпереробного комплексу.

Зокрема, на сьогодні розглядається можливість будівництва заводу польською компанією “CONTROL PROCESS”, яка готова надати міській раді кредит терміном на 10-12 років за умови використання до 50% технологічного обладнання, виробленого в Республіці Польща та на виробничих потужностях компанії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.