Військовому конвоїру світить до 7 років в’язниці за те, що не впильнував етапованих заарештованих

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону Західного регіону України скеровала до Хмельницького міськрайонного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою військової службової особи планової залізничної варти Д. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 425 КК України (“Недбале ставлення до військової служби”).

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Вказаний військовик, будучи військовою службовою особою планової залізничної варти, через недбале та несумлінне ставлення до служби здійснив зрив бойового завдання всього особового складу планової залізничної варти по конвоюванню одинадцяти слідчо-заарештованих, чим спричинив тяжкі наслідки. А саме: призвів до втечі шести слідчо-заарештованих та отримання тяжких тілесних ушкоджень двома вартовими.

Санкція ч. 2 ст. 425 КК України (“Недбале ставлення до військової служби”) передбачає позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Як писав НГП, 25 липня 2015 року в Хмельницькому районі Хмельницької області під час планового етапування на станції Скібнево скоїли втечу шестеро засуджених. В’язні вчинили напад на варту, поранили двох конвоїрів та заволоділи їх табельними пістолетами.

П’ятьох засуджених міліція впіймала протягом кількох днів. Останнього засудженого Романа Гадзіну вдалося впіймати 8 жовтня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.