У Хмельницькому засуджено двох осіб за незаконне використання виборчих бюлетенів

Хмельницькою місцевою прокуратурою укладено угоди про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.158-1 КК України, з членом дільничної виборчої комісії та офіційним спостерігачем на виборчій дільниці.

Доведено, що офіційний спостерігач на одній із виборчих дільниць Хмельницького під час проведення місцевих виборів у жовтні 2015 року пред’явила для голосування свій паспорт та копію паспорта свого внука, який на той час перебував за кордоном. Член виборчої комісії, всупереч закону, видала спостерігачеві не один, а два комплекти виборчих бюлетенів, які та заповнила і намагалася вкинути у виборчу скриньку, але була зупинена іншим представником  дільничної комісії.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, судом винесено вироки, якими затверджено зазначені угоди про визнання винуватості цих осіб у незаконному використанні виборчого бюлетеня.

Пенсіонерці, котра намагалася проголосувати замість свого внука, призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права упродовж 2 років перебувати членом виборчої комісії чи офіційним спостерігачем на виборах, з іспитовим строком 1 рік.  Винуватій члену дільничної виборчої комісії призначено таке ж покарання, але з іспитовим строком 3 роки.

Вироки набрали законної сили.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.