Малозабезпеченим хмельничанам почали роздавати продуктові набори

Малозабезпеченим мешканцям Хмельницького почали допомагати продуктовими наборами. На ці цілі з міського бюджету виділили 600 тисяч гривень.

Видають їх щоденно у міському територіальному центрі соціального обслуговування.

У кошик кладуть крупи, олію, овочі та інші найнеобхідніші продукти. Вартість одного набору складає орієнтовно 200 грн. Видаються вони одиноким громадянам, місячний дохід яких не перевищує 1 300 грн. та важкохворим людям, котрі потребують довготривалого лікування.

Нова соціальна програма розрахована на рік.

Для отримання продуктового набору необхідно звернутися до територіального центру соціального обслуговування з відповідною заявою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. бюджет проїдання… Так, з одного боку, справа хороша – треба допомогти людям хоч якось вижити. Але з іншого боку – чому? чому за економічні прорахунки уряду, який своїми тарифами і цінами, курсом бакса і ціною пального загнав людей в злидні, повинен розраховуватися міський бюджет? Я коли сплачую податки, то хочу щоб вони пішли на будівництво школи на Озерній для моєї дитини, а не на прогодування чієїсь старенької мама. Вибачаюсь за цинізм, але якісь такі відчуття.

  2. все пропало, зрада, всі погані, геть, ганьба!

  3. Борис, ти не прав.
    в бюджеті міста на нові дитячі садки закладено 21 млн. , реконструкцію – 4,5 млн.
    на НВК в Озерній – 5 млн.

  4. Тернопольский Надал именно так выигрывал выборы. Подкормленные пенсионеры +следующий шаг нанятые соц работники- агитаторы среди больных и малоимущих. + Ядереный электорат свободы. И победа в 1 туре. Это скрытый подкуп избирателей. Причем успехи соседей легко свободовцы передадут друг другу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.