Представники бізнесу Литви обговорили можливість економічного спiвробiтництва з хмельницькими підприємцями

За сприяння Хмельницької торгово-промислової палати відбулась консультативна зустріч, в якій взяли участь представники бізнес громади міста та провiднi економічні експерти і підприємці з Литви. Про це повідомляє сайт ДФС у Хмельницькій області.

Зокрема, обговорено питання якості продукції та сертифікації, особливості митного законодавства. Окремим пунктом діалогу став розгляд та реалізація можливостей фінансової допомоги вітчизняним підприємствам, що виходять на ринки ЄС.

«Ця зустріч – лише один із елементів практичного пошуку та реалізації економічних можливостей бізнесу Хмельниччини у налагодженні співпраці із країнами Євросоюзу. Литовські партнери, які не вперше спілкуються з нами, уже пройшли цей шлях і охоче діляться з нами набутим досвідом. Ми вдячні їх за ділову підтримку і залюбки скористаємось запропонованими можливостями. Тим паче, позитивний приклад у ставленні до України на найвищому рівні демонструє президент Литовської Республіки Дала Грібаускайте», – констатувала голова регіональної ради підприємців Хмельницької області, член громадської ради при регіональному представництві фіскальної служби Наталія Бєлякова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.