Рада бізнес-омбудсмена досягла прогресу у вирішення питання рейдерської атаки у Кам’янці-Подільському

Фахівці Ради бізнес-омбудсмена допомогли зрушити з місця питання скаржника з Кам’янець-Подільська, що зазнав рейдерської атаки. Підприємець протягом майже 3 років намагався правомірними шляхами повернути свою власність.

Суть скарги: 3 червня 2015 року РБО отримала скаргу від директора підприємства з Кам’янець-Подільського, що зазнало рейдерської атаки. Скаржник намагався правомірними шляхами повернути свою власність з жовтня 2012 року. Скаржник також вказував на неефективне досудове розслідування кримінального провадження за фактом рейдерського захоплення майна.

Вжиті заходи: Після отримання необхідної інформації слідчі РБО спочатку звернулися до ДВС із запитом виконати чинне рішення суду та повернути майно законному власнику. ДВС відповіла, що це неможливо, адже об’єкти вже передані в оренду іншому підприємству.

У жовтні 2015 року РБО провела переговори з Головою ДВС і заступником Міністра юстиції щодо цього питання та вирішили розглянути справу на засіданні експертної групи РБО і Міністерства юстиції. Незважаючи на постанови господарських судів різних інстанцій, Кам’янець-Подільська ДВС порушувала законодавчо встановлені терміни з  виконавчого провадження. Внаслідок втручання РБО керівництво ДВС у Кам’янець-Подільському районі було притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

РБО також звернула увагу Прокуратури Хмельницької області на неефективну роботу НацПоліції. Унаслідок цього питання було розглянуто на колегії обласної Прокуратури, а органу досудового слідства було дано відповідні вказівки. Також матеріали справи було передано Голові НацПоліції для реагування, особливо беручи до уваги, що Головне управління НацПоліції у Хмельницькій області завершує переатестацію особового складу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.