Керівники депутатських фракцій у Хмельницькій міськраді та громадські активісти обговорили стратегічні пріоритети розвитку міста

Сьогодні на круглому столі “Стратегічні пріоритети розвитку Хмельницького” керівники депутатських фракцій у міській раді та громадські активісти обговорювали як розвиватиметься місто у найближчі роки.

Звернення з проханням надати 10 стратегічних напрямків розвитку міста було направлено рухом “Чесно” до всіх фракцій ще у січні 2016 року.

Практично всі фракції надали своє бачення розвитку Хмельнцького, окрім фракції ВО “Батьківщина” та “Самопомочі”.

Багато в чому пріоритети різних партій збігались, проте деякі пункти були надто розмитими і навіть не стосувались сфери впливу місцевої влади.

Всі партії підтримують впровадження енергоефективних технологій та програм, розширення та збереження наявних зелених зон,

Cьогоднішні напрацювання будуть зведені в одну резолюцію, яка буде винесена на робочу групу з формування стратегічного плану розвитку міста.

До визначення пріоритетів долучився і хмельницький молодіжний клуб розвитку, надавши конкретні проекти, які молодь хоче бачити у Хмельницькому.

За словами начальника управління економіки Оксани Новодон, орієнтовно з 11 березня у Хмельницькому працюватиме робоча група на чолі з експертом, що знайомий із методикою написання подібних проектів.

Наразі точно не відомо на скільки років буде розрахована стратегія: озвучувались терміни від 5 до 10 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Відтепер уся інформація, що стосується адміністративно-територіального устрою України міститиметься на одному ресурсі.
    DESPRO представив перший в Україні реєстр, що містить зведені картографічні матеріали та моніторинг адміністративно-територіальних одиниць в мережі Інтернет.
    Фактично, відтепер усі відомості про адмінтерустрій України зведені на одному інформаційному ресурсі. Це інформація про адміністративно-територіальні одиниці, топографію, населені пункти, автошляхи та залізниці, законодавчі дані про зміни адмінтерустрою, перспективні плани формування територій громад, бюджетні паспорти громад, дані про об’єднані територіальні громади, кількісні показники по навчальних закладах чи інших соціальних об’єктах, бюджету, розміру дотацій або субвенції тощо.
    http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1641

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.