На Хмельниччині порахували міграцію населення у містах

За інформацією Головного управління статистки в Хмельницькій області про природній та міграційний рух населення у містах нашого краю, з Кам’янця-Подільського виїхало найбільше людей. Це найгірший показник міграційного руху: з міста виїхало на 503 людини більше, ніж приїхало.

Минулого року у Шепетівці народилось 519 малюків, кількість померлих становить – 626 чоловік, тобто природній рух склав мінус 107 осіб. Це найгірший показник в області. Щодо міграційного руху –  з міста виїхало на 125 чоловік більше, ніж приїхало: виїхало – 772 людини, прибуло на постійне місце проживання – 647.

Відтак, на початок року у м. Хмельницькому проживає трохи більше 268 тисяч людей, в м. Кам’янці-Подільському – 101,5, у м. Нетішині – 37 тисяч, на тисячу менше в м. Славуті – 36, у Старокостянтинові – 35,3 тисячі і найменше з-поміж міст обласного значення – у Шепетівці – 42,9 тисячі осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. http://blogs.pravda.com.ua/authors/ribchinski/56d7b7bd27190/

    Когда то, прусский король Фридрих Великий позволяя селится на территории Пруссии всем инородцам сказал: Дети этих поселенцев, будут считать Пруссию своей отчизной.
    Видимо, в теперешних европейских странах тоже так считали. Считали, что дети, азиатских мигрантов будут любить Францию, Германию.. Будут!! Но с Президентом ванем, или ибн.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.