На Хмельниччині в одержанні 64 тис. грн хабара викрито посадовця Держгеокадастру та підприємця

Прокуратура Хмельницької області спільно з працівниками УСБУ в області викрили головного спеціаліста одного з відділів Головного управління Держгеокадастру в області та його пособника – підприємця у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди від місцевої громадянки за вплив на прийняття уповноваженою особою рішення про передачу їй у власність 8 га земель для ведення особистого селянського господарства.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням виявлено, що вказані особи одержали від заявниці спочатку першу частину неправомірної вигоди у сумі 20 тисяч гривень, а через тиждень решту – 44 тисячі гривень. Саме під час отримання другої частини обумовлених коштів їх було викрито «на гарячому», предмет хабара вилучено.

Наразі прокуратурою області головному спеціалісту одного з відділів Головного управління Держгеокадастру в області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2  (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням) КК України, а підприємцеві – ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 369-2 (пособництво у одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням) КК України. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Кого?

  2. Шкода що не Ревко О.С.бо ці гроші бралися для нього,він хабарник лютий та брехун.Хто його поставив розкрадає землі ,вилучає з аукціонів ще такого бардака не було ні прижодному керівнику як при Ревку

  3. А когож зловили!!! НАПИШІТЬ того ХАБАРНИКА!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.