З березня держслужбовці Хмельниччини не мають права критикувати владу

1 березня цього року опубліковано постанову N 65  Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року, яка затверджує Правила етичної поведінки державних службовців.

Серед них: утримання від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їх посадових осіб; відмову від публічної демонстрації політичних поглядів і симпатій; уникнення використання символіки політичних партій під час виконання державним службовцем своїх обов’язків.

Крім того, для державних службовців першої та другої категорії необхідно вести облік телефонних розмов та особистих зустрічей з представниками політичних партій, народними депутатами України, суб’єктами господарювання або їх уповноваженими особами, а також надавати інформацію про такі розмови та зустрічі у порядку, встановленому законодавством про доступ до публічної інформації; вести облік фактів використання транспортних засобів, майна, інших матеріальних та нематеріальних активів, наданих за рахунок фізичних чи юридичних осіб у службових цілях.

Низка громадських діячів та політиків уже назвала цю постанову Уряду “моральним кодексом будівника капіталізму від Арсенія Яценюка”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Кролику нехай тобі та куля вже залетить в лоба

  2. це називається :”Свобода слова і думки”,во істину демократична країна.

  3. Дурдом! Тепер на нього і слова поганого сказати не можна…..

  4. Ну частково погоджуся. Держслужбовці мають бути дистанційовані від впливу політичних партій та бізнесу.

  5. То Міхо на Кролика вже рота не відкриє?

  6. Воістину, апофеоз демократії!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.