До Хмельницького із зони АТО повернувся зведений загін правоохоронців

Сьогодні загін хмельницьких правоохоронців у повному складі з 30 осіб повернувся додому. Впродовж перебування в зоні АТО загоном хмельницьких правоохоронців було затримано декілька осіб, що мали зв’язок із сепаратистами та осіб, що перебували у розшуку.

За словами командира зведеного загону полковника поліції Володимира Марчука, спільно із місцевою поліцією були затримані особи, що вчиняли збройні напади. Також хмельницьким правоохоронцям вдалось виявити величезний арсенал вогнепальної зброї. ЇЇ було настільки багато, що перенесення до вантажівки зайняло цілу ніч.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

За дорученням антитерористичного центру та служби безпеки України бійцям були вручені подяки за бездоганну дисципліну та сумлінне виконання службово-бойових завдань.

“Дуже знаково, що кожна ротація відбувається з визнанням роботи правоохоронців. Сьогодні ми маємо нагоду зачитати наказ керівництва антитерористичного центру”, – зазначив т.в.о. начальника головного управління національної поліції в Хмельницькій області Микола Семешинин.

Особливою подякою Микола Семенишин відзначив рідних та близьких правоохоронців, які своїми телефонними дзвінками та любов’ю підтримували у бійцях бойовий дух.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.