У Нетішині запрацює перший в Україні електронний сервіс «Розумне місто»

У місті енергетиків презентували веб-сервіс, який докорінно змінить життя мешканців. Електронний сервіс «Розумне місто»  першим випробовується не лише на Хмельниччині, але й в Україні. Це – спільний проект кузнецовських і нетішинських IT-фахівців. Додавши власні ідеї та запропонувавши долучити до подальшої роботи над сервісом своїх фахівців, Нетішин отримав ексклюзивне право: розпочати тестування «Розумного міста» у себе. Про це повідомив офіційний сайт міста.

«Розумне місто» – це веб-сервіс, що реалізує концепцію «Smart City» і надає інструменти для оптимізації процесів самоврядування та боротьби з корупцією. Це своєрідне реформування управління містом, коли об’єднуються зусилля міської влади та громади міста.

Нетішинцям пропонується ряд найважливіших модулів веб-сервісу. Відправившись за посиланням http://www.rozumnemisto.org/ будь-хто з городян  може активно долучатися до управління містом через подання відповідних заявок на усунення дефектів у житлово-комунальній сфері міста, реєстрацію петицій, які можуть реально «перерости» в проект рішення, що буде винесений на розгляд депутатів міської ради.

Для того, щоб петиція у Нетішині «пройшла далі», необхідно, аби, згідно з чинним законодавством, за неї проголосували на ресурсі «Розумне місто» 100 осіб упродовж місяця. Фальшування голосів, стверджують фахівці, неможливе. До того ж, забезпечений контроль громадськості. І ще дуже важливо, що згідно з підписаним Меморандумом, вже існуючі модулі залишаються назавжди безкоштовними для Нетішина.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.