На Волочищині дві громади отримали гранти на реконструкцію вуличного освітлення

В останній день зими цього року у селах Дзеленці та Яхнівці відбулося урочисте підписання Грантових угод між Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» та громадськими організаціями «Дзеленецька» Наркевицької ОТГ і «Яхновецька» Волочиської ОТГ на реалізацію мікропроектів з реконструкції вуличного освітлення з використанням світильників із світлодіодними лампами.

Підписання Грантових угод є підставою для проведення виплати грантових коштів у вигляді цільової безповоротної фінансової допомоги у межах вартості, передбаченої мікропроектною пропозицією. Так, вартість мікропроетку по с. Дзеленці складає 333534 грн., з них: організація громади: 32667 грн.; бюджет Наркевицької селищної ради: 114942 грн.; проект СВА: 185925 грн. А вартість мікропроекту по с. Яхнівці 319678 грн., з них: організація громади: 15984 грн.; бюджет Волочиської міської ради: 117769 грн.; проект СВА: 185925 грн.

Наразі це перші громадські організації у Волочиському районі, з якими офіційно укладено угоди про співфінансування мікропроекту. Після цього розпочнеться фаза впровадження мікропроектів, яка включатиме в себе проведення тендерних процедур; виконання будівельно-монтажних робіт та здійснення контролю за їх виконанням; прийняття об’єктів в експлуатацію; передача новоствореної вартості на баланс/облік власників об’єктів.

Найближчим часом відбудеться підписання таких угод ще з двома ГО: «Добробут» («Енергозберігаючі заходи в ЗОШ І-ІІ ст. в с. Лозова») та  «Вечірня Зоря» (“Реконструкція вуличного освітлення  з використанням світлодіодних світильників  в с. Завалійки”).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. В Україні з’явився посібник «Сільське питне водопостачання – від ідеї до реалізації», розроблений україно-швейцарським проектом DESPRO в рамках проведення реформи з децентралізації влади:

    http://agropolit.com/blog/65-abetka-dlya-obyednanih-gromad

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.