Суд повернув на доопрацювання військовій прокуратурі справу проти колишнього голови Ярмолинецької РДА

Ярмолинецький районний суд повернув на доопрацювання прокурору військової прокуратури Хмельницького гарнізону справу проти колишнього тимчасово виконуючого обовязки голови Ярмолинецької районної державної адміністрації, а нині депутата обласної ради Андрія Шутяка.

Про це свідчить постанова суду від 3 лютого.

Проти пана Шутяка складено протокол про адміністративне правопорушення від 17 грудня 2015 року. Згідно з цим документом, протягом 20 жовтня 2014 року і 9 березня 2015 року року, будучи військовою посадовою особою Збройних Сил України (командир 3 групи спеціального призначення військової частини – польова пошта В4252), одночасно поєднував посаду т.в.о голови Ярмолинецької РДА.

Також за вказаний період отримав грошове забезпечення на суму 37 тис. 568,4 грн. і заробітну плату на суму 16 тис. 729,21 грн.

У військовій прокуратурі Хмельницького гарнізону вважають, що Шутяк вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (в редакції від 08.03.2015).

Ухвалюючи постанову про скерування справи на доопрацювання, місцевий суд виходив з того, що військовий прокурор “не враховав те, що ч.1 ст.172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення не має редакції від 08.03.2015 року, а тому суд позбавлений можливості прийняти законне та обєктивне рішення по справі”.

Крім того, на думку суду, прокурору слід врахувати вимоги ч.2 ст.257 КУпАП, згідно якої, протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення разом з іншими матеріалами у триденний строк з моменту його складення надсилається до місцевого загального суду за місцем вчинення корупційного правопорушення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. І правильно суд зробив! Не треба, шановний НГП, робити акцент на тому що суд повернув, краще зверніть увагу громадськості на юридичну безграмотність прокуратури.
    Задовбали вже з тими судами…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.