Фонд держмайна почав підготовку до проведення конкурсу із приватизації 70% акцій “Хмельницькобленерго”

Фонд державного майна України (ФДМУ) почав підготовку до проведення конкурсів із приватизації 70% акцій «Миколаївобленерго», 70% «Хмельницькобленерго», 65% «Харківобленерго», 50,9% «Тернопільобленерго».

Про це повідомляється в офіційному виданні фонду «Відомості приватизації», передає агенція “УНІАН”.

Конкурси з продажу акцій відбуватиметься з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону.
Також у фонді повідомили, що за результатами проведеного відомством конкурсу оцінювачем «Миколаївобленерго» стала одеська компанія «Експертне агентство «Укрконсалт», «Хмельницькобленерго» оцінюватиме столична компанія «Об`єднане підприємство з оцінки та експертизи спеціальних об`єктів та інвестицій – Україна», «Харківобленерго» – харківська «Північно-Східна консалтингова група», «Тернопільобленерго» – місцева «Орієнтир-Реформа».

«Перемогли місцеві компанії, які при цьому мають велику кількість оцінювачів та більш як 10 років досвіду роботи, зокрема в оцінюванні об`єктів у сфері енергетики», – цитує прес-служба ФДМУ заступника голови відомства Наталію Лебідь.

Як відомо, Фонд держмайна в січні затвердив план виставлення на приватизацію держпакетів акцій стратегічних підприємств груп В і Г в 2016 році, який, зокрема, передбачає продаж на аукціоні в червні 70% «Хмельницькобленерго», 70% «Миколаївобленерго», 65% «Харківобленерго», 50,9% «Тернопільобленерго».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.