У Хмельницькому покажуть Шевченкіану художника Михайла Андрійчука

2 березня цього року у приміщенні музею історії м. Хмельницького  (вул. Проскурівська, 30) відбудеться відкриття персональної виставки заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Михайла Андрійчука «Шевченків світ в буянні фарб, сплетіннях ліній…».

Уже півтора століття Тарас Шевченко надихає живописців і графіків на відтворення його поетичного світу засобами мистецтва, привертає до мистецького осмислення великих сюжетів національного життя. У творчому доробку хмельницького художника – низка графічних робіт, циклів, серед яких особливе місце посідає серія «За мотивами творів Тараса Шевченка», «Шевченко на Поділлі», котрі складаються в образну систему, демонструють цілісне світосприймання митця.

Відкриття виставки о 16.30.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Цікавий факт (підтверджений архівними даними). Саме дід В.І.Леніна по материнський лінії, який народився в Старокостянтинові та був вихрещений в Олександра, працюючі в Санкт-Петербурзі лікарем, на прохання художників К.Брюлова, Сошенка та деяких інших (які брали участь у викупі Т.Г.Шевченка з кріпацтва) на благодійних піставах вилікував від горячки Т.Г.Шевченка. Це тоді Т.Г.Шевченко, думаючи, що помре, створив свій «Заповіт».

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.