Оптимізація може торкнутися військового шпиталю Старокостянтинова

За інформацією громадських організацій “Учасники АТО міста Старокостянтинова”, “Спілка ветеренів Афганістану”, “Ветерани війни та військової служби”, у військовому шпиталі Старокостянтинова заплановане скорочення хірургічного  та інфекціних відділень.

Про це зазначено в депутатському запиті Олександра Гереги, який адресований Міністру оборони Степану Полтораку.

У запиті також наводиться приклад, коли в шпиталі 1 лютого цього року відмовли військовослужбовцю у проведенні операції, який поступив з приступом апендициту. Солдата відправили лікуватися до центральної районної лікарні.

“Історично склалося, що у Старокостянтинові протягом значного періоду часу базується потужний військовий гарнізон. Військовослужбовці після заборони проводити операції у військовому шпиталі та постійної відсутності у ньому місць змушені будуть звертатися за медичною допомогою в різні лікарні, лікуватися за власний кошт. На думку громадських організацій, це принижує авторитет Збройних Сил України, викликає зневіру у дотриманні гарантій, наданих державою, за яку вони проливали і проливають свою кров та втрачають життя і здоров’я”, – наголошується у тексті документа.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.