У 2015 році на Хмельниччині померло 20 тисяч людей, народилося 14 тисяч немовлят

За попередніми даними чисельність наявного населення у Хмельницькій області на 1 січня 2016р. становила 1 млн. 294,4 тис. осіб.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Унаслідок демографічних процесів, які відбулися упродовж 2015р., чисельність наявного населення скоротилась на 6,8 тис. осіб (0,5%). Водночас у містах Хмельницькому, Нетішині, Старокостянтинові, Славуті та Хмельницькому районі зафіксовано приріст населення.

Основним фактором зменшення чисельності населення в 2015р., як і в попередні роки, було його природне скорочення, як результат перевищення кількості померлих над кількістю народжених (6,6 тис. осіб).

Природний рух населення в 2015р. у порівнянні з попереднім роком характеризувався зменшенням кількості народжених на 838 дітей та збільшенням кількості померлих на 40 осіб.

Протягом 2015р. на Хмельниччині народилось 13793 немовляти. Серед районів і міст Хмельниччини спостерігалася значна диференціація рівня народжуваності на 1000 осіб наявного населення: найменше народжують жінки у Новоушицькому районі, а найбільше – у Деражнянському.

За звітний рік пішло з життя 20448 осіб. Загальний рівень смертності жителів міст та селищ міського типу становив 11 осіб на 1000 жителів, а сільського населення – 22 особи, що пояснюється значною часткою населення у віці 60 років і старше серед селян.

Найвищий рівень смертності зафіксовано в Славутському районі, найнижчий – у Нетішині.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.