За рік падіння обсягів промисловості Хмельниччини становило 3,3%

За рік падіння обсягів промисловості Хмельниччини становило 3,3% порівняно з 2014 роком.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, серед регіонів держави Хмельниччина посіла 13 місце.

У добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня 2015р. збільшився в 1,6 раза.

На підприємствах переробної промисловості в січні 2016р. виробництво продукції зменшилось на 6,8%, у т.ч. у машинобудуванні – на 9,2%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, а також у виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 7,2%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 0,5%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 26,2%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 21,6%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти січня 2015р. зменшились на 0,7%.

За 2015р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 26,4 млрд.грн, з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 17,9 млрд.грн.

У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (31,2%), виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (29,7%), виробництво ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (15,9%).

В області 28,7% від загального обсягу реалізованої промислової продукції належить підприємствам міст Хмельницького, 19,2% – Нетішина, 10,2% – Кам’янець-Подільського району.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.