З хаотичною рекламою у Хмельницькому будуть боротись автодозвоном

У Хмельницькому найближчим часом почнуть встановлювати спеціальні тумби для реклами.

Відповідне рішення виконкому було прийнято ще 10 вересня 2015 року.

Тернопільському підприємству з обмеженою відповідальністю “ЕКО СПАЙДЕР” було дано дозвіл на розміщення 151 тумби на території міста строком на 5 років. Перелік адрес розміщено на сайті міської ради.

За проектом підприємця Олега Нитки, який він презентував виконкому, всі оголошення мають розміщуватись на спеціальних тумбах. Ця послуга буде платною, а хаотична поклейка реклами біля під’їздів, на стовпах та у інших не встановлених місцях буде каратись автодозвоном. Номер, який зазначено в оголошенні буде вноситись в спеціальну базу і дзвінки на нього надходитимуть кожні декілька хвилин.

Фото НГП

Фото НГП

У коментарі НГП Олег Нитка зазначив, що прототип рекламної тумби вже виготовляється, а наступного тижня цей взірець будуть узгоджувати із міською радою. Раніше в управління архітектури подавались попередні креслення та лише після внесення правок та зауважень їх відправили на виробництво.

Минулого тижня в Тернопіль приїжджала делегація з хмельницької міської ради на чолі із заступником міського голови Анатолієм Нестеруком. Підприємець стверджує, що хмельничани були вражені тим, як працює цей проект у Тернополі.

Заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Наталія Фурман зазначила, що для повного очищення міста від несанкціонованої реклами, як у Тернополі, буде необхідно впровадити комплексний підхід, що охопить і хаотичні оголошення, і білборди з сітілайтами. Такі проекти вже працюють в Одесі та Чернівцях.

У Хмельницькій міській раді зазначили, що розміщення некомерційних оголошень на фасадах будинків, під’їздах та стовпах, є актуальною проблемою для нашого міста. Тому зараз ведеться активна розробка способів її ліквідації.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Проскурівську почистили. Треба ще з тумбами розібратися

  2. Чей это еко спайдер? Не удивлюсь если тернопольского свободовца.

  3. був приємно вражений, на Проскурівській можна пройти нормально, а не як раніше бардак на бардаку. Все таки влада наводить порядок і правильно робить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.