Село Коржівка на Старокостянтинівщині очікує на будівництво другої сонячної електростанції

На Старокостянтинівщині всерйоз займаються впровадженням альтернативної енергетики. Нещодавно голова РДА Сергій Фесун зустрівся з цього приводу із представниками зовнішньоекономічної асоціації «Новосвіт» Ігорем Шилом та Михайлом Доманським. Під час зустрічі було окреслено перспективи на 2016 рік щодо будівництва на території Коржівської сільської ради другої сонячної електростанції потужністю 2 МВт. Загальний обсяг інвестицій сягає близько 40 млн. грн.

Зовнішньоекономічною асоціацією “Новосвіт” уже введено в експлуатацію сонячну електростанцію та мікро ГЕС у с.Коржівка, інвестовано близько 5 млн. грн. Коржівська ГЕС має дві горизонтальні турбіни і генератори на 160 кВт, які за наявності дебіту води виробляють 7,5 тисячі кВт/год електроенергії за добу. Максимальна потужність СЕС – 150 кВт/год. Разом електростанції виробляють 2,5 млн. кВт у рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.