У Хмельницькому почали впорядковувати зовнішню рекламу

На сьогоднішньому засіданні виконкому були внесені зміни у порядок розміщення зовнішньої реклами. Тепер виносні зовнішні конструкції (штендера) можуть бути розміщені на вулиці лише під час роботи підприємства, яке вони рекламують, матимуть загальну площу не більше 1,5 квадратних метри та мають бути розміщені не далі ніж 3 метри від входу. Кріпити до тротуару та газону штендера тепер теж заборонено.

Фото НГП

Фото НГП

За словами мера Олександра Симчишина, завдяки внесеним змінам  правила розміщення реклами стають більш чіткими та стандартизованими. Він зазначив, що на початку грудня вулицю Проскурівську вже було частково очищено від несанкціонованої реклами, а сьогоднішє рішення це ще один крок до упорядкування всієї реклами в місті.

У подільшому міська влада пообіцяла взятись за наведення ладу із білбордами та сітілайтами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. А я думаю чого на Проскурівській поменшало реклами і стало легше ходити. А то раніше не можна було двом людям разом розминутися. Щит на щиті стояв!
    Все таки Симчишин порядок наводить.

  2. давно пора.
    на Проскурівській реклами стало менше.

  3. рішення повністю підтримую!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.