43 країни світу проінвестували Хмельниччину на 166 мільйонів доларів США

За рік іноземці інвестували в Хмельницьку область 166 мільйонів доларів США. Загалом інвестиції надійшли з 43 країн світу.

До п’ятірки основних країн-інвесторів належать: Нідерланди, Кіпр, Польща, Німеччина, Велика Британія. Такі дані оприлюднило Головне управління статистики у Хмельницькій області.

В цілому обсяг внесених з початку інвестування в економіку області прямих іноземних інвестицій на 31 грудня 2015 року становив 166,8 мільйонів доларів США. На підприємствах промисловості зосереджено 123,6 мільйонів доларів, або 74,1 відсотка загального обсягу прямих інвестицій в області. У підприємства з виробництва ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції внесено 101,4 мільйонів доларів прямих інвестицій, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – 10,9 мільйонів доларів, виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – 4,2, виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання – 3,4. Прямі інвестиції з області в економіку країн світу здійснювало одне підприємство.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.