Для храму Святого Великомученика Дмитрія Солунського УПЦ МП знайдуть іншу земельну ділянку

На засіданні земельної комісії Хмельницької міськради вирішили призупинити будівництво церкви УПЦ МП на території старого кладовища. Таким чином влада розв’язала вузол суперечностей, котрі виникли між представниками різних конфесій.

На конфліктній ділянці заборонили будь-яке будівництво. А для храму вирішили шукати альтернативний земельний наділ.

Нагадаємо, що за  адресою: м. Хмельницький, вул. Чехова, 48 Українська Православна Церква Московського Патріархату мала дозвіл на земельну ділянку для будівництва та обслуговування храму Святого Великомученика Дмитрія Солунського. У час, коли надавався відповідний дозвіл, міський голова Сергій Мельник та депутатський корпус, мабуть, не спромоглися передбачити негативні наслідки від свого рішення, насамперед у площині міжконфесійного конфлікту, який отримав виразне суспільно-політичне забарвлення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Замість того, щоб будувати нові храми (а їх і так вже по самі вінця), і неважливо чиї – Київські, Московські, греко-католицькі або взагалі іудейські, краще б цими грішми допомогли хоч одній хворій дитині. Запевню вас, віруючі панове, у Бога вам би за це не один грішок списали.

    • На деякі молебні не можна втиснутися в храм, стільки людей приходить. Є потреба в храмах – хай будують. І на благодійність по можливості давайте, і за здравіє помоліться.

  2. От і добре. Головне що запланований зовнішніми силами хмельницький конфлікт не розгорівся. Влада в нас поступила вірно. Так що мер в нас класний. А “папередніки”… хай їм гикнеться

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.