Кам’янець-Подільська міськрада приступила до оприлюднення поіменних результатів голосувань

Кам’янець-Подільська міська рада приступила до виконання Закону України про поіменне голосування в місцевих радах. Закон набув чинності 23 лютого, саме цього дня в Кам’янці проходила 8 сесія міськради.

Відтепер результати голосування повинні оприлюднюватись на офіційному сайті ради в день голосування, за винятком випадків, для яких чинним законом передбачається таємне голосування (питання обрання на посади в раді, висловлення недовіри сільському, селищному, міському голові, голові районної, обласної ради).

Згідно із Законом, результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

Щоб переглянути результати голосування депутатів Кам’янець-Подільської міської ради необхідно на офіційному сайті зайти в розділ «офіційні документи міської ради» – «рішення міської ради» – «8 сесія міської ради» – «завантажити результати голосувань».

Нагадаємо, що Верховна Рада ввела обов’язкове поіменне голосування для місцевих рад 26 листопада минулого року, Президент підписав Закон 23 грудня 2015 року.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.