У Хмельницькому декомунізували півсотні вулиць – Перелік

Міський голова Олександр Симчишин підписав розпорядження про перейменування 48 топографічних одиниць міста. Тепер ті вулиці, проїзди та провулки міста, назви яких раніше підпадали під дію закону про декомунізацію – перейменовані.

vul

vul2

vul3

vul4

Під час роботи топонімічної комісії було напрацьовано пропозиції щодо нових назв вулиць. Впродовж громадського обговорення до міської ради надходили колективні звернення від мешканців вулиць, однак на підсумковому засіданні комісії враховані були не всі.

Міський голова прислухався до побажань мешканців та деякі вулиці таки отримали назви про які просили мешканці: вулиця Васяніна буде Гайовою, а Будьоного – Бузковою. Також за проханням мешканців вулиця Раскової тепер названа на честь Митрополита Шептицького.

Симчишин доручив міському комунальному підприємству “Хмельницькінфоцентр” внести зміни в Реєстр площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького; управлінню житлово-комунального господарства – протягом шести місяців встановити нові покажчики на усіх будинках перейменованих вулиць.

Нагадаємо, що під час роботи топонімічної комісії було напрацьовано ще 86 пропозицій по перейменуванню топографічних одиниць міста. Цей перелік буде виноситись на рішення депутатів.

Управлінню ЖКГ дано доручення про проведення розрахунків вартості табличок з новими назвами вулиць. За попередніми підрахунками, місту це обійдеться у 60 тисяч гривень. За словами начальника відділу благоустрою Миколи Вишпольського, необхідно замінити близько 1140 табличок. Проте навіть у приватному секторі це буде зроблено за рахунок міста. Вартість одної таблички складає 45-50 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 48

  1. Кому завадив Гагарін? Це людина СВІТУ!!! Перший космонавт, яким пишались ми, бо жили в той час у радянському союзі. А Україна була його частиною. До декомунізації він не має жодного відношення! Тоді і вулицю Корольва потрібно відмінити, хоч він з України і відсидів в таборах. Олександр Семчишин, Ви ж ніби історик, тож такі речі знаєте! Не соромно?

    • А кому завадив Рибалко він взагалі Українець таких як він немає і вже не буде а щоб його пам’ятали він заслужив!!!

  2. маршала Рыбалко в улицу бандеры? Вы с ума сошли? После вас ведь все обратно менять придется, и опять за счет города. Такое ощущение, что у нас все националисты дебилы.

    • Бандери потрібно було головну робити-чи камянецьку чи проскурівську)!

      • там в себе на своїй смердючій галичині зробиш. бандера – карлик по прізвищу “баба” фу гидота рагульська

  3. Бісяться ватники, смішно дивитися 🙂

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.