Податки від спрощеної системи оподаткування зросли за допомоги аграріїв

Протягом січня цього року платники податків Хмельниччини, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджетів краю 31,2 мільйона гривень єдиного податку.

Це більше на 42,5 відсотка порівняно з фінансовим результатом минулого року, що в абсолютній величині становить 9,3 мільйона гривень.

Із зазначених надходжень від фізичних осіб – підприємців надійшло 20,9 мільйона гривень. Юридичні особи з початку року спрямували до бюджету 3,8 мільйона гривень єдиного податку. Також свій внесок до скарбниць місцевих громад зробили сільськогосподарські товаровиробники – 6,5 мільйона гривень.

У Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області зазначають, що значне зростання надходжень від суб’єктів господарювання на спрощеній системі оподаткування відбувається за рахунок сплати податку суб’єктами підприємництва аграрної галузі, які раніше сплачували фіксований сільськогосподарський податок.

Такі аграрники почали працювати на четвертій групі спрощеної системи з 2015 року у зв’язку із змінами у законодавстві, що відбулися торік.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.