За рік кількість зверенень громадян Хмельничччини до влади зросла на 20%

У 2015 році до місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування Хмельниччини надійшло 142,7 тисяч звернень (у 2014 році – 118,6 тис. звернень).

Про це на сьогоднішній колегії ОДА заявив заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко.

За його словами, за підсумками 2015 року спостерігалося збільшення кількості звернень громадян і порушених у них питань до місцевих органів виконавчої влади майже удвічі, а органів місцевого самоврядування – на 13 відсотків.

Найбільше звертаються мешканці міст Хмельницький – 40%, Кам’янця-Подільського – 8% та Старокостянтинова – 7%.

Кальніченко зазначив, що значне зростання кількості звернень в області загалом зумовлено збільшенням заяв з питань соціального захисту малозабезпечених і пільгових категорій громадян, які потребують різноманітної допомоги та підтримки.

Ці звернення становлять близько 30% від усіх звернень до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області та близько 80% – до обласної державної адміністрації.

Також Кальніченко заявив, що кількість позитивно вирішених звернень, отриманих облдержадміністрацією, зросла на 13% і становить 75,5% від їх загальної кількості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Цього ригу ще не вигнали? Він жеж старано служив ядусі та палко підтримував його злодійські рішення!ганьба….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.