На Кам’янеччині підприємець привлавнив 92 тис. грн, за які мав обладнати кабінки для голосування

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою спільно зі співробітниками УСБУ в області виявлено привласнення 92 тисяч гривень, призначених на облаштування кабінок для голосування при проведенні місцевих виборів у жовтні 2015 року.

За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Олександра Гончара, між фізичною особою – підприємцем та Кам’янець-Подільською районною виборчою комісією було укладено договір монтажу більше 300 кабінок для голосування на усіх виборчих дільницях району. Однак фактично кабінки обладнували члени дільниць з наявних у них матеріалів, а підприємець не доклав до цього жодних зусиль. Хоча за нібито виконання монтажних робіт отримав з бюджету 92 тисячі гривень, які й привласнив.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст.191 (привласнення чужого майна) КК України. Досудове розслідування доручено місцевому відділенню поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Кількість матеріалів залежить від кількості кабінок, а кількість кабінок залежить від категорії виборчої дільниці: на малих-2 кабінки, на середніх- 4, а на великих- 6 кабінок. В районах перевжно малі, менше середніх, ще менше великих. А от в місті Хмельницькому більше 90 великих, 13 середніх виборчих дільниць. Відповідно суми… НАРОД! Прокинься! Бюджетні виборчі кошти можна легко проконтролювати – все на сайті ЦВК. Бери калькулятор чи стару рахівницю і рахуй! А СБУшникам, поліцейским, прокурорським, КРУшникам – “не спать”!!!

  2. А чому не провірити районну комісію, там ситуація така сама. ДВК спмі робили кабінки.

  3. Бачу начинають вилазити “грішки” виборів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.