Американці навчатимуть хмельницьких рятувальників знешкодженю вибухонебезпечних предметів

22 лютого на території Аварійно-рятувального загону спеціального призначення відбулося відкриття Навчального курсу із гуманітарного розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів експертами та інструкторами з розмінування Збройних сил США для піротехніків зі всіх областей України.

Під час навчання, яке відбуватиметься в рамках Програми гуманітарного розмінування та триватиме до 11 березня поточного року, буде використовуватися сучасне обладнання, що було передано для ДСНС України Штабом командування Збройних сил США в Європі через Відділ оборонного співробітництва Посольства США в Україні. Сучасне обладнання гарантуватиме надійний захист піротехніків під час розмінування територій та дозволить скоротити час для визначення та маркування ділянок, забруднених вибухонебезпечними предметами.

1-1

Обладнання включає в себе засоби індивідуального бронезахисту, сучасні металодетектори для пошуку вибухонебезпечних предметів, комплекти для маркування небезпечних територій, групові та індивідуальні комплекти забезпечення проведення робіт з гуманітарного розмінування для 20 піротехніків ДСНС.

1-2

Всі американські експерти із знешкодження вибухонебезпечних предметів, які проводитимуть навчання, виконували місії з гуманітарного розмінування в Іраку, Афганістані, Кувейті.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.